TEAM

W ramach autorskiego programu projektu Models Academy zajęcia prowadzić będą osobowości ze świata mody, specjaliści w swoich dzie­dzi­nach posiadający najlepsze kwa­li­fi­ka­cje, aby nauczyć Cię jak w sposób profesjonalny poruszać się  po wybiegu i w świecie mody.

 

 

ZAPISY

Kilkanaście tysięcy dziewczyn zarabia modelingiem do­ryw­czo i marzy by w przyszłości kołyszącym krokiem prze­mie­rzać wybiegi stolic mody. Dlatego powstało Models Academy - miejsce dla kobiet i mężczyzn, którzy bez względu na posiadane do­świad­cze­nie, mogą poznać najważniejsze aspekty zawodu i sposoby na pokierowanie swoją karierą.

NEWS

Rebel Models jest Partnerem Models Academy!
Dzięki tej współpracy absolwentki i absolwenci Models Academy będą mogły liczyć na fachową pomoc jednej z wiodących agencji modelek w Polsce i dzięki temu łatwiej osiągnąć sukces w świecie modelingu.

 

 

TERMINY

Jeśli chcesz dołączyć do grona uczestników Models Academy i wykorzystać możliwości, jakie ona stwarza, zapraszamy do zapisów na szkolenia. Zapoznaj się z najbliższymi terminami. Szkolenie organizowane są w cyklach weekendowych. W zależności od zakresu tematycznego czas trwania kursu to 1 lub 2 kolejne weekendy.


UPOMINKI DLA KAŻDEJ UCZESTNICZKI