TEAM / Blog

Catwalk

Jarosław Szado

Catwalk

Jarosław Szado od 18 lat reżyseruje pokazy zarówno polskich jak i zagranicznych marek.
Wylansował wiele topowych modelek w kraju. To u niego pierwsze swoje kroki na wybiegu stawiały Ilona Felicjańska, Renata Gabryjelska, Anna Jagodzińska i Magdalena Frąckowiak, a także Olivier Janiak.
Był odpowiedzialny za choreografię do pokazów polskich projektantów i domów mody zaczynając od Arkadiusa, poprzez Gosie Baczyńską, a kończąc na Izabeli Łapińskiej.
Główni projektanci zagranicznych marek prezentując się po raz pierwszy w Polsce wybierali osobę Jarka Szado na głównego choreografa swoich pokazów, byli to min. Pierre Cardin, Nino Cerutti, Valentino, G.F.Ferre czy Ecsada.
Do jego sukcesów można zaliczyć prezentację kolekcji polskich marek zagranicą, np. w Berlinie gdzie odbyła się gala jubileuszowa marki Orsay,natomiast w Atenach i St.Petersburg pracował przy pokazach Teresy Rosati.
Obecnie współpracuje przy telewizyjnych programach o tematyce modowej, stylizuje kilka czołowych polskich gwiazd min. Justynę Steczkowską i Małgorzatę Foremniak.


08-05-2012
CATWALK

Catwalk to nazwa, która opisuje chód modelki. W pracy modela i modelki nie ma nic bardziej istotniejszego jak umiejętność poruszania się po wybiegu. Już na pierwszym castingu, na... więcej

07-05-2012
MOI DRODZY!

MOI DRODZY!
Serdecznie zapraszam Was do obejrzenia programu "Zawodowcy", w którym opowiedziałem o mojej pracy. Program został zrealizowany dla TVP. Film można zobaczyć tutaj > więcej